BİZ KİMİZ

1935 yılında Ankara’da kurulan Hadi POYRAZOĞLU Kukla tiyatrosu ile başladığımız yolculuk 2013 yılı itibariyle KUKLA ORGANİZASYON olarak devam etmektedir.

2015 Yılında Bay Baykuş Organizasyon (Volkan Duru) ile güçlerimizi birleştirdik. Böylece kendimizden çok daha emin bir şekilde yolumuza devam etmekteyiz. Şuan gerek düğün, davet, açılış, festival organizasyonları gerekse ses, ışık, orkestra hizmetleri, sahne ve kukla gösterileri vb. olarak değişik alanlarda yılların bize kazandırdığı deneyimle profesyonel olarak hizmet vermekteyiz.

Bugüne kadar görev aldığımız organizasyonlarda gerek iş kalitemiz gerekse en iyi sonucu alabilmek için uğraşlarımızdaki titizlik ve çalışmalarımızdaki organize düzen, içinde bulunduğumuz bu sektörde adımızın kısa sürede duyulmasını ve güvenilir bir marka olmamızı sağlamıştır.

Bizler, ayrıntıcı ve kapsamlı düşünerek çalışan, vaktinde hizmet vermeyi amaçlayan bir firmayız. Öncelikli hedefimiz organizasyonlarda amacına ulaşamamış, telafisiz hataların olmadığı, dürüst bir iş anlayışıyla şu ana kadar kazanmış olduğumuz tecrübeyle profesyonel hizmet vermektir.